Medlemmer

I januar 2017 blev Gislinge Lauget konstitueret som forening. Nedenfor er listet både den gruppe, der udgør bestyrelsen og øvrige medlemmer, som fortsat er aktive. Der er desuden link til frivilliglisten.

 

Bestyrelse efter stiftende General forsamling 16/1-17: 

Post

Navn

Email

Adresse

Tlf nr.

Formand

Palle Vedby Jensen

vedby@privat.dk

Idrætsvej 106

40 51 40 63

Næstformand

Stine Ravn

gislingebk@gmail.com

Strædet 6

 28 49 20 75

Kasserer

Lili Andersen

bjarlil@mail.tele.dk

Hagestedvej 19

 23 90 10 55

Medlem

Lise Pagter

lisepagter@gmail.com

Hagestedvej 25

 40 68 62 74

Medlem

Carl Peder Marcussen

cpin@cpin.dk

Byvej 36

20 91 65 22

1 suppleant

Anne-Katrine Ipsen

aki@akim.dk

Birkekær 15

21 29 08 29

2 suppleant

Claus Petersen

petersenclaus@live.dk

Birkekær 50

29 41 65 62

Revisorer, valgt 16/1-17:

Revisor: Anders Ryberg Herskind
Revisor suppleant: Anette Zilstorff

Aktive (ikke-bestyrelsesmedlemmer):

Navn

Email

Adresse

Tlf nr.

Lis Toftdal

klms@mail.tele.dk

Vibevej 12

59 46 33 18

Niels Hansen (Snild)

empiniha@gmail.com

Hagestedvej 2

59 46 33 20

Niels Ribjerg

niels.ribjerg@privat.dk

Adelers Allè 197

59 46 36 61

Jens Larsen

hagestedvej29@mail.dk

Hagestedvej 29

59 46 34 14

Inge Jensen

ulrikinge@mail.dk

Kirsebærhaven 12

59 46 65 04
22 23 05 80

Sanne Skovgård

sanne@tong-il.dk

Elmegårdsvej 14

22 62 18 34

Martin Neess

martinneess@hotmail.com

Elmegårdsvej 27

 

Anette Zilstorff

anette@zilstorff.net

Hagestedvej 12

21 93 83 38

Kjeld Maigaard

kjeldmaigaard@ofir.dk

Landevejen 47

30 25 73 76

Annita Vedby Jensen

vedby@privat.dk

Idrætsvej 106

22 70 40 63

Thomas Højer Andersen

thomas@ryttertilrytter.dk

Sandby 38,
4520 Svinninge

30 38 76 46

Martin Læssøe

JMLJ@privat.dk

Sandby

 

Benny Nielsen

bni@adslhome.dk

Birkekær 16

51 18 28 74

Lise Herskind

lgherskind@gmail.com

Byvej 39

 

Marc Kure

kure640@msn.com

 

 

 

Fælles-skaber Holbæk Kommune: Jens Albagaard, email jensa@holb.dk

Email lister:

Bestyrelse:
vedby@privat.dk; gislingebk@gmail.com; lisepagter@gmail.com; bjarlil@mail.tele.dk; cpin@cpin.dk; petersenclaus@live.dkaki@akim.dk

Ikke-bestyrelsesmedlemmer:
sanne@tong-il.dk; empiniha@gmail.com; niels.ribjerg@privat.dk; hagestedvej29@mail.dk; ulrikinge@mail.dk; martinneess@hotmail.com; anette@zilstorff.net; kjeldmaigaard@ofir.dk; thomas@ryttertilrytter.dk; JMLJ@privat.dk; gb1903pn@gmail.com

Udvidet emailliste:
charlotte@cassagrante.dk; runeselsing@gmail.com; jacob@vandijk.dk; dall-hansen@hotmail.com; h.egeriis@mail.dk; henriknielsen22@yahoo.dk; peterhattesen@me.com; Carolsborg@hotmail.com; jspp1977@gmail.com; Anette@vinperlen.dk; tildericko@yahoo.dk; 4532mie@gmail.com; kirstendybdahl@dukamail.dk; anneseidlev@hotmail.combni@adslhome.dk; lgherskind@gmail.com; kure640@msn.com; klms@mail.tele.dk; msuhr@holb.dk;

Link til Frivilliglisten

Gislinge Laugets hjemmeside:
http://gislinge.holbaek.dk/



Feedback

Sidst opdateret

03.10.2017

Ansvarlig redaktør

Anne-Katrine Ipsen

Fast deltager eller bare med i nogle ting?

Vi er en fast kerne i Gislinge Lauget og derudover deltager folk fra Gislinge-området iht egne ønsker i perioder eller i udvalgte emner.

Alle er velkomne til at deltage i præcis det omfang, de har tid og lyst til.

Email Gislinge Lauget

Du er velkommen til at maile Gislinge Laugets webredaktør på aki@akim.dk